FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Hamster Evi

  • katalog
  • liste
Hamster Evleri

Sevimli hayvan dostlarımız hamsterlar boyutları bakımından oldukça ufak boyuta sahip canlılardır. Günümüzde birçok hamster besleyen hayvan severler, hamsterları için hayal güçlerine göre değişik minyatür evler oluşturmaktadır. Hamsterlar ailece yaşayabilen ve yuvasını sahiplenen duygusal canlılardır.

Eğer evinizde birden çok hamsterınız var ve birbirleri ile anlaşabiliyorlarsa tek bir evde birlikte yaşam sürebilirler.Fakat unutmamak gerekir ki; hamster için ayırdığınız hamster kafesi alanı tüm hamsterların rahat yaşayabilecekleri ve antrenman da yapabilecekleri genişlikte ve boyutta hamster evi olmalıdır. Çünkü hamsterlar hareket etmeyi çok seven ve geniş kafes alanı ihtiyacı duyan hayvanlardır. Bu yüzden eğer bir ev alacaksanız almanız önerilmektedir.

Hamsterlar için sağlıklı yaşam sürmeleri için kafes kullanmaları kesinlikle önerilmektedir ve bu evin içerisinde ise hareket kolaylığı ve hayvanın antrenman yapabilmesi için köprüler ve hamster çarkları gibi hamster oyuncakları konulması gerekmektedir. l

Hamster Evi Çeşitleri

Hayvanınız için uygun hamster evi nasıl olmalı ? Hayvanınızın büyüklüğüne ve rahat hareket imkanı olabilecek bir kafes evi düşünülmelidir. Bu evin boyutu; büyük, küçük olmak üzere olmak üzere farklı alternatiflerde üretilmiştir. Hayvanınızın vakit geçireceği konforlu ve geniş bir alana sahip olsun istiyorsanız; yeterli alana olacak şekilde arasından tercih etmeniz gerekir.

Yavru hayvanınız için yavru ev mi yoksa yetişkin ev mi tercih etmelisiniz? Öncelikle hayvanınız yavru ise yavru hamsterın da bir gün büyüyeceğini düşünerek yetişkin bir hamster evi almaya çalışmalısınız. Önerilmekte olan ev boyutu, eğer imkanınız var ise alabileceğiniz kadar büyük bir ev olmalıdır. Çünkü hamsterlar yaşam alanı olan kafeslerinin içerisinde hareket edecek ve zaman zaman antrenman yapacaklardır.

Evin tabanına mutlaka hamster talaşı döşenmeli ve ev içerisine çeşitli oyuncaklar, hareket edebileceği ve antrenman yapabileceği oyun alanları, suluk ve yemliğin kısacası hamster evi oyuncak ve aksesuarları bulunması gerekmektedir. Hamster kafes çeşitleri; ahşap ev , akrilik , plastik iki katlı olmak üzere birçok çeşit ev bulunmaktadır.

Hamster Ev Markaları

Hayvanınız için uygun olan hamster ev ölçüleri ve hamster evi modelleri tarafınızca belirlendikten sonra hamster evi modelleri kaliteli olarak hepsimama online petshop da sizleri bekliyor. Piyasada hem ucuz ve pahalı seçenekleri bulunmakla beraber önemli olan kullanımı rahat ve dayanıklı malzemeye sahip olmasıdır.

Hepsimama.com 'da bulabileceğiniz tavsiye edilen ev çeşitleri şunlardır; Habitrail, Dayang , Ferplast , Trixie , Savic , Imac , Pawise, Midwest Critter Ville, Double gibi birçok hamster evi ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll