FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ginepig Ödülleri

  • katalog
  • liste

 

 

Ginepig Ödülleri

Sevimli dostunuz ginepigler, sevginizi kazanmak ve size olan sevgisini göstermek isterler. Ginepigler doğaları gereği oldukça karakterli ve duygulu hayvanlardır. Bu sebeple sahipleri ile ginepigler arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Fakat bilinmesi gerekir ki ginepigler keşfetmeye meraklı ve koklama duyuları oldukça gelişmiş canlılar oldukları kadar bir o kadar da korkak ve ürkek canlılardır.  Bu sebeple yuvanıza yeni aldığınız bir ginepigin size kendini sevdirmesi ve size alışması ilk etapta mümkün olmayabilir. Bu sebeple ginepig eğitimi ve bu eğitim ile sahibine alışmasını sağlamak gerekir.

Ginepig sahipleri günlük olarak hayvan eğitimine de vakit ayırırlar. Bu guinea pig eğitimi ve ginepig sahibine alışması için kullanılan yöntemlerden en önemlisi ve etkilisi sevimli dostumuzu ödüllendirmektir. Ginepig eğitiminde de ödül yöntemi oldukça başarılı olup, hayvanınızın size alışmasını ve ayrıca lezzetli ödül maması ile mutlu olmasını sağlayacaktır. Ödül denildiğinde akla ilk gelen ginepig ödülleri nedir sorusunun cevabı olarak, paketli bitkili, meyveli ve birçok çeşidi bulunan ginepig yiyecek ödülleri ve ginepigler için özel üretilmiş kemirme eşyaları ve çiğneme oyuncakları olmaktadır. Paketli ödül yem ve ödül maması; ot şeklinde ve kraker şeklinde olan yem ve mamalardır.

Ginepig ödül maması ne işe yarar ?

Hayvanınıza, ginepig ödülü ve maması vereceğiniz durumları dikkatle seçmeniz gerekir. Hayvanınızın, sizinle bağ kurabilmesi ve size alışabilmesi amaçlı kullanabileceğiniz gibi hayvanınızın size karşı hangi davranışının tekrar edilmesini istiyor iseniz o zaman ödül maması vermeniz yerinde olacaktır. Örneğin agresifleşip size saldırdıktan sonra ya da sizden korkup kaçarken yem kabını devirdikten sonra vereceğiniz ödül maması ile hayvanınız yaptığı bu davranışın doğru olduğunu, takdir gördüğünü düşünecek ve bu davranışı tekrardan yapacaktır. Peki; ginepig ödül maması ne kadar verilmeli ? Ginepig ödülleri, günlük yada haftalık şeklinde aşırıya kaçmadan verilebilir.

Ginepig ödül mamaları denildiğinde karşımıza çeşit çeşit ginepig ödülleri çıkmaktadır. Diğer ginepig yemleri gibi yaşına uygun olacak yavru ödül mamaları, yetişkin ödül mamaları çeşitleri bulunmaktadır. Hayvanınıza vereceğiniz kobay ödülleri sağlıklı olmalı ve ginepig ödül yeminde zararlı olmayan içerikler içermeli ve hayvanınızın sağlığını bozmayacak kaliteli mamalar olması gerekmektedir. İşte hayvanınız için uygun olacak kraker ödülü , kemirgen ödülü, kemirme oyuncakları gibi ödüller olarak en doğru tercihi ve geniş ürün seçeneğini hepsimama.com da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ginepig Ödül Maması Markaları

Unutmayın ki; ginepig ödüllerinin hayvanınız tarafından sevilmesi ve kalitesi çok önemlidir. Çünkü guinea pig kemirgen ödülünü yemiyor ise mamanın lezzetini beğenmemiş olabilir. Piyasada değişen guinea pig ödülleri fiyatları bulunuyor.

Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz tavsiye edilen en iyi ödül maması ve ödül markaları ve çeşitlerinden bazıları şunlardır; Versele Laga Nature kemirgen ödülü, Eurogold yonca sebze karışımı, Pawise, Karlie, Quik,Trixie gibi bir çok ödülü en ucuz ve en güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Sürekli yenilenen online sanal petshop ‘da sürekli yenilenen ginepig ödülü çeşitleri ile aradığınız tüm kobay ürünleri burada. Sanal petshop hepsimama.com en sağlıklı ginepig ödülü, en ucuz ginepig ödülü alışverişini kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz. 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll