FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ginepig Yemliği

  • katalog
  • liste 

Ginepig Yemliği

Ginepig yemliği, sevimli dostunuzun iştahla ve severek tükettiği mamalarını yiyebileceği kaplardır. Bu sebeple kullanacağız yemlikleri hayvanınızın yaşına ve büyüklüğüne uygun olacak genişliğe ve derinliğe sahip olan kaplar olmasına dikkat edilmelidir. Seçeceğiniz ginepig yemliği ve ginepig mama kabından evcil hayvanınız rahatça ve zorlanmadan mamasını ve yemini tüketmelidir. 

Yalnız unutmamak gerekir ki; ginepigler doğaları gereği ürkek canlılardır. Herhangi bir dış tehlike, gürültü ya da harekette kolayca korkmakta ve hatta bu durumlarda kimi zaman yemliklerinin ve mama kaplarının içerisine bile girebilmektedirler. Bu sebeple seçecekleri yemlik ve mama kaplarının devrilmeyecek şekilde bir mama kabı olması tavsiye edilmektedir. 

Ginepigler yemek yemeyi ve çiğnemeyi çok seven canlılar oldukları için yem kabını sahiplenecek ve kendisine ait olduğu bilincini kazanacaktır. Ginepiginiz için mama ve yem kabı seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise; yemliğin kolayca temizlenebilir ve yemliğin sağlıklı bir materyalden üretilmiş olmasıdır.Eğer evde birden fazla sevimli ginepig dostlarınız varsa yemliklerin karışmaması ve sahiplenilmesi için isme özel ginepig yemliği satın alabilirsiniz. Can dostunuz ile beraber yolculuğa çıktığınızda, yolda susama ihtimaline karşı seyahat ve gezi için özel olarak üretilmiş ginepig seyahat yemliklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca ginepig mama kabı nereye konulmalı sorunun cevabı evde ginepiginizin vakit geçirdiği ve gözünün önünde bulunan ulaşabileceği bir köşeye ve de kafesinin içerisinde dökülmeyecek ve rahatça ulaşabileceği bir köşeye koyabilirsiniz.

Ginepig Yemliği Çeşitleri

Ginepigin yaşı, büyüklüğü ve tükettiği yem miktarına göre yemliğin büyüklüğünü seçmeniz gerekir. Peki ginepig yemliği nasıl olmalı ? Eğer ki ginepiginiz henüz yavru ginepig ise boyutu ve derinliği diğerlerine göre daha küçük olan yavru ginepig yemliği almanız gerekir. Eğer ginepiginiz yetişkin ise, yemliği büyük boy olmalı ve yediği mama ve yem miktarına göre büyüklüğü ve derinliği değişecek yetişkin ginepig yemliği almalısınız.

Yemlik  yapısı ve malzemesi açısından birçok çeşide sahiptir. Bunlar; seramik yem kabı, metal yemliği, plastik, vidalı, metal salata rafı, çelik, plastik mama kabı, havuç askısı olmak üzere ginepiginize uygun olabilecek birçok malzemeden yapılmış mama ve yemlik modelleridir. Özellikle askılı olan ginepig yemlik kafesler hem onun için eğlenceli bir oyun olacak hem de kafesli yemliklerin içerisine koyacağınız marul, meyve gibi seveceği yiyecekleri yakalayıp yem elde etme başarısını yaşayacaktır. Ginepig için yemlik ve mama kabı alırken dikkat etmeniz gereken diğer bir şey ise; eğer metal ginepig yemliği ya da çelik ginepig yemliği alacaksanız paslanmayacak ve temizliği kolay olabilecek yemlikler almalısınız.

Ginepig Yemliği Markaları

Unutmayın ki; hayvanınızın sağlığı ve kabın temizlik kolaylığı açısından kaliteli ginepig yemliği önerilir. Hepsimama.com ‘da  bulabileceğiniz mama kabı ve yemlik markalarından bazıları şunlardır; Trixie, Vitakraft kemirgenler için havuç askısı, Eurogold vidalı çelik yem kabı, Ankur, Ferplast, Lion Petts Kitty Cup , Flip, İmac, Pawise olmak üzere en iyi ginepig mama kabı ve yemlikleri hepsimama.com da bulunmaktadır. 

Hepsimama ginepig yemlikleri en kaliteli ve uygun ginepig mama kapları ve daha birçok ginepig malzemeleri çok uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Sizin için en ucuz ginepig yemlikleri; kaliteli, güvenilir ve hızlı şekilde olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. 

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen ginepig mama kabı modellerinin yanında diğer ginepig malzemeleri de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile ginepig yemliği ve ginepig mama kabı satın alabilirsiniz.  

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll