FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ginepig Temizlik Ürünleri

  • katalog
  • listeGinepig Temizlik Ürünleri

Sevimli dostunuz ginepig ile günlük olarak ilgilenmek, bakımını ve temizliğini sağlamak zorunda olduğunuz bir gerçektir. Çünkü ginepigler, her ne kadar kendileri kendilerini arka ayaklarının, dillerinin ve ön dişlerinin yardımı ile temizliklerini yapsalar da, bunun dışında; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir. 

 Bu sebeple günlük olarak vakit ayırmalı hayvanınızın sağlık, ilgi, bakım ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. Ginepig ve ginepigin yaşadığı ortamın ve kafesin hijyenik ve sağlıklı olması adına guinea pig temizliği için bir çok ürün ve yardımcı ürün üretilmektedir. Ginepig için tüm bu aradığınız ginepig temizlik ürünlerini hepsimama.com da guinea pig temizlik ürünleri kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

Ginepig Temizlik Ürün Çeşitleri

Ginepigler için üretilmiş temizlik ürünlerinin başında ginepig için özel üretilmiş ginepig şampuanı ürünleri yer almaktadır. Ginepig yıkanma sıklığı, yazları iki haftada bir olmalı iken, kışları ise ayda bir kez yıkamak yeterlidir. Ginepigler banyo yaptırılırken kullanacağınız şampuanın katkısız ve kimyasal içermeyen şampuanlar olması gerekir. Bu sebeple ginepigler için özel üretilmiş ginepig şampuanları kullanmanız tavsiye edilir.

Eğer ki hayvanınız yıkanmayı sevmediği durumlarda düzenli temizliği için ginepig için kuru şampuan olarak üretilmiş şampuanları önerilir. Ayrıca ginepigler için özel üretilmiş temizleme mendilleri de temizliği sağlamak açısından kullanışlı olan bir üründür. Ginepiglerde de kedi, köpek, tavşanlar gibi göz çevresinde gözyaşı birikmesi durumunu yaşamaktadır. Hayvanınızın göz sağlığı açısından ginepigler için özel üretilmiş göz temizleme solüsyonu ürünü kullanmanız tavsiye edilir. 

Ginepiglerin kulak sağlığı ise dikkat etmeniz gereken diğer bir konudur. Hayvanınızın temizliğini düzenli olarak yaptığınızda ginepigler için özel olarak üretilmiş ginepig kulak temizleme losyonları ürününün de kullanılması tavsiye edilmektedir.

Ginepigler doğaları gereği yoğun, peluş tüylerinin sevimliliğinin yanında oldukça tüy döken canlılardır. Özellikle mevsim değişikliklerinde tüy dökme miktarı artacaktır. Bu sebeple ginepig sahipleri düzenli olarak hayvanlarının bakımını tarak ve tüy eldiveni ile sağlamalılar.. Ginepig sahipleri ve ginepig sağlıklı alanda yaşaması için özel olarak üretilmiş diğer bir ürün ise tüyü toplayıcılardır.  Bu ginepig tüy toplayıcı rulolar sayesinde etrafa dağılmış ginepig tüyleri kolaylıkla koltuklarınızdan ve kıyafetlerinizden temizleyebilirsiniz.

Dikkate alınması gereken diğer bir husus ise ginepig kafesinin düzenli olarak temizlenmesidir. Kafes temizliği için kullanmanız gereken ürün ise; kafes temizleme solüsyonu olup, bu ürünler ginepigler için özel üretilmiştir. Ayrıca ginepigler temizlikleri sürekli yapılmadığı durumlarda ya da idrar ve dışkılamada koku yapacaklardır. Bu durum için özel olarak üretilmiş leke ve koku giderici spreyler yer almaktadır. 

Sevimli dostunuzun evde idrarını yapması ve lekeler bırakması durumunda bu idrar leke ve koku giderici spreyler oldukça işe yarar ürünler olup, güvenilir şekilde kullanabilirsiniz. Leke temizleyici etkisinin yanında koku giderici özelliği de olan bu spreyler kokuyu hapsederek ortamın kokusunu düzeltir. Bu leke ve koku giderici spreyler kullanmak istemiyorsanız temizlik amaçlı üretilmiş diğer bir ginepig yan ürünü ise; halı şampuanları ve leke ve koku giderici halı pudrasıdır. Sayılan bu ürünler idrarı, dışkıyı, tüy yumaklarını, kiri ve hatta yemek ve kahve şarap gibi içecek lekelerini bile çıkarıcı etkiye sahiptir. Bu temizleyici ürünler içerik bakımından koltuklar, halılar, kıyafetler ve yıkanabilir olan tüm yüzeyler için kullanılabilir olup, zarar vermemektedir.

Ayrıca kullanacağınız tüm temizlik ürünleri hayvanınızın sağlığını ve günlük yaşamını da etkileyecektir. Bu sebeple ginepigler ve ginepig sahipleri için bu ürünler hem hayatı kolaylaştıracak hem de sevimli can dostunuz için huzurlu bir yaşama ortamı sağlayacaktır.

Ginepig Temizlik Ürün Markaları

Unutmayın ki; sevimli dostunuz için kullanacağınız ginepig temizlik ürünlerinin kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz ginepig için temizlik ürünü  markalarının bazıları şunlardır; Ecopure Potix Care, Trixie ginepig banyosu, Beaphar ear cleaner, Bioline, Trixie, Simple Solution, Versele Laga, Savic Refil ve daha aradığınız tüm ginepig malzeme çeşitleri hepsimama.com da bulunmaktadır. 

Hayvanınız için en kaliteli ve uygun hepsimama ginepig temizlik ürünleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online sanal petshop da sürekli yenilenen ginepig malzemeleri çeşitlerini takip edebilir ve hayvanınız için en uygun ürünleri kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz. Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir ginepig malzemelerinin yanı sıra diğer tüm ginepig yemlerini de ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilirsiniz. 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll