FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ginepig Taşıma Çantaları

  • katalog
  • liste
Ginepig Taşıma Çantaları

Can dostunuzu gittiğiniz yerlere ve seyahatlere yanınızda götürmek istiyorsanız mutlaka ginepig taşıma çantaları ihtiyacı olacaktır. Sadece gezmek amaçlı değil ayrıca hareketli bir gine piginiz varsa ginepig ile yapacağınız araba yolculuklarında, toplu taşıma araçları ile yapacağınız yolculuklarda guinea pig taşıma çantaları hem sizin hem de hayvanınızın güvenliği açısından kullanılması önerilmektedir. Ya da hayvanınız hastalandığında ya da hayvanınızın rutin veteriner hekim kontrolleri için değişik model çeşitleri içerisinden hayvanınız için uygun olacak bir ginepig taşıma çantası kullanabilirsiniz.

Ginepig Taşıma Çantası Boyutları

Hayvanınızın, yaşına ve büyüklüğüne göre ginepig taşıma çantası çeşitleri bulunmaktadır. Bu ginepig çantası boyutları; ginepig taşıma çantası büyük, ginepig taşıma çantası orta boy ve ginepig taşıma çantası küçük boy olarak üretilmiştir. Küçük boy ginepig taşıma çantaları olarak; kabin boy ginepig taşıma çantası ve yavru ginepig taşıma çantaları kullanabilirsiniz. Hayvan sahipleri ginepig taşıma çantası modelleri açısından daha fazla çeşit imkânına sahipler.

Gine pigler için özel olarak üretilmiş guinea pig taşıma çanta modelleri şunlardır; ginepig taşıma çantası şeffaf, ginepig taşıma kabı, ginepig taşıma çantası metal, tavşan taşıma kutusu, ginepig taşıma kafesi, ginepig taşıma çantası çekçekli, hafif ginepig taşıma çantası, su geçirmez ginepig taşıma çantası, uçak için ginepig taşıma çantası, kabin içi ginepig taşıma çantası ile can dostunuz ile her yere beraber gidebili ve birlikte seyahat edebilirsiniz. Bisiklet kullanıyorsanız da; ginepig taşıma bisiklet sepeti ile birlikte doğada geziler de yapabilirsiniz.

Ginepig Taşıma Çanta Markaları

Hayvanınız için uygun olan ginepig taşıma çantası en ucuz, en hafif ginepig taşıma çantası ve en iyi ginepig taşıma çantası kaliteli olarak hepsimama online petshop da sizleri bekliyor.  Piyasada guinea pig taşıma çantası fiyatları, her skalada değişirken, satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken ginepig çantasının kullanımı kolay ve dayanıklı olanını seçmektir.

Hepsimama.com’de bulabileceğiniz tavsiye edilen ginepig taşıma çantaları çeşitlerinden bazıları şunlardır; Trixie ginepig taşıma çantası, Stefanplast ginepig taşıma çantası, Savic elmo kemirgen taşıma kabı, imac baggy transport çantası, Paws Crazy, Flybag, Ferplast kemirgen taşıma çantası, imac linus, Lepus, Mps Skudo, Moderna, Royale Pet yavru kedi tavşan taşıma çantası, Bobo kedi köpek kemirgen taşıma çantası, Fuss Dog Borsa Milano, Çınar, Milo kemirgen taşıma çantası, Doggy Dolly kedi köpek taşıma askılı çanta,  Savic Zephos kemirgen taşıma kabı, Petcorn Astronot kedi kermigen çantası, Lionpets kedi kemirgen taşıma çantası gibi birçok ginepig taşıma çantası en ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen kobay taşıma çantaları modellerinin yanında ginepig için gerekli olabilecek tüm ginepig malzemeleri alışverişi için de sayfamıza bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile uygun fiyatlı ginepig taşıma çantası ürünlerini bir tık ile satın alabilirsiniz. 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll