FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ginepig Tarağı

  • katalog
  • liste
Ginepig Tarağı

Sevimli dostunuz ginepig ile günlük olarak ilgilenmek ve bakımını sağlamak hayvanınızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesi için gereklidir. Üstelik ginepiglerin bakımı ve temizliğini sağlamak diğer hayvanlara göre daha kolaydır. Sevimli dostunuz ginepig tüyü olan, özenli ve titizce bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple ginepiginizin; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok önemlidir. 

Peki; guinea pig neden tüy döker ? Ginepigler doğaları gereği oldukça tüy döken canlılardır. Özellikle her yıl bahar aylarında ginepig tüy dökülmesi miktarı daha da artmaktadır. Ayrıca C vitamini eksikliği de tüy dökümü miktarını arttırmaktadır. Siz onun tüy bakımı için eğer vakit ayırmazsanız, bir süre sonra tüylerinin karıştığını ve tüylerinin aşırı miktarda her alana dökülmeye başladığını fark edeceksinizdir. Fakat tüy dökme şikayetinde bulunan ginepig sahipleri için ginepig tarağı kullanmalılar ve düzenli olarak tavşan tüylerini taramalılardır.

Ginepigler de tavşanlar ve kediler gibi oldukça tüy döken canlılar olduklarından, esnasında tarandıkları zaman vücudundaki atılmış tüyler hem toplanır hem de sevimli dostunuz tarak sayesinde kaşınmış olduğundan bu hoşuna gidecektir. Ginepiginiz için tüm bu aradığınız tavşan tarak ve fırçaları hepsimama.com da guinea pig tarağı kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

Ginepig Tarak Çeşitleri

Ginepigler için üretilmiş birçok tavşan tarak ve fırçası bulunmaktadır. Peki ginepig tarağı nasıl olmalıdır ?Eğer ginepig cinsi itibari ile guinea pig uzun tüylü ise; ginepig tarağı uzun tüy için üretilmiş olanını olanı almalısınız. Ginepiginiz eğer bitlenmiş ise; önerilen tarak ve fırça çeşidi ginepig bit tarağı olur. Piyasada bulunan tarak çeşitleri ise şunlardır; tüy tarağı, çelik, ginepig el tarağı, elektrikli ginepig tarağı, günlük ginepig tarağı, jiletli, masaj tarağı, makaslı tarak, metal tarak, ginepig pire tarağı, plastik ginepig tarağı, silikon ginepig tarağı dır.

Ayrıca guinea pig tüy dökülmesi konusunda ginepig sahipleri için özel olarak üretilmiş diğer bir ürün ise guinea pig tüyü toplayıcısı ürünüdür.  Ginepig tüyü toplayıcı rulolar sayesinde etrafa dağılmış guinea tüyleri kolaylıkla koltuklarınızdan ve giysilerinizden temizleyebilirsiniz.

Ginepig Tarak Markaları

Unutmayın ki; sevimli dostunuz için kullanacağınız ginepig tarak ürünlerinin kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz hepsimama ginepig tarağı markalarından bazıları; Buffer, Beeztees, Furminator, Eastland, Furmaster, Ferplast , KB, Royale Pet, Eeastland, Lion, Trixie, Petzoom tüy bakım seti, Hartz, Petzoom, Zooplus olup, daha aradığınız tüm ginepig ürünleri hepsimama.com da bulunmaktadır. Sevimli dostunuzun guinea pig tüy bakımı için en kaliteli ve uygun ucuz ginepig tarak ve fırça ürünleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Sürekli yenilenen online sanal petshopda sürekli yenilenen guinea pig malzemeleri çeşitlerini takip edebilir ve sevimli dostunuz için en uygun ürünleri kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz. Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir malzemelerin yanı sıra diğer tüm ginepig yemleri çeşitlerini de de ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilir, dilerseniz ginepig tarağı kapıda ödeme avantajı ile bir tık ile evinizden teslim alabilirsiniz. 

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll