FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ginepig Suluğu

  • katalog
  • listeGinepig Suluğu

Ginepig suluğu, hayvanınızın su ihtiyacını karşılayabileceği ağız yapısına uygun özel üretilmiş su kaplarıdır. Bu sebeple hayvanınız için kullanacağı suluğu seçerken, özellikle yapısının ginepig suluğu olmasına dikkat edilmelidir. Ginepigler çiğnemeyi ve yemek yemeyi çok seven canlılardır. Sık besin tüketimi ise bir o kadar su tüketimi zorunluluğunu beraberinde getirir. Bu sebeple hayvanınıza yem verdiğiniz sırada yanında mutlaka su bırakmanız gerekmektedir. Çünkü ginepig yemleri can dostunuz ginepig için gerekli su ihtiyacını karşılamayacaktır. Ginepigler diğer tüm kemirgenler gibi çiğnemeyi ve beslenmeyi çok seven canlılar oldukları yem kabı gibi suluğunu ve su kabını da sahiplenecek ve ona ait olduğu bilincini kazanacaktır.

Evcil hayvanınız için su kabı seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise; suluğun kolayca temizlenebilir olması ve suluğun sağlıklı bir materyalden üretilmiş olmasıdır.  Belirtilmelidir ki; suluğun temizliği içerisinde bakteri üremesine izin vermemek adına ve ginepig dostunuzun sağlığı açısından her gün temizlenmeli ve içerisindeki su yenilenmelidir.

Ginepig Suluğu Çeşitleri

Sorulan diğer bir soru ise; ginepig suluğu nasıl olmalı  sorusudur. Eğer ki evde birden fazla sevimli ginepig dostlarınız varsa suluklarının karışmaması ve sahiplenilmesi için her birinin ayrı suluğu olacak şekilde farklı renklerde ginepig suluğu satın alabilirsiniz. Can dostunuz ile beraber yolculuğa çıktığınızda, yolda susaması ihtimaline karşı seyahat ve gezi için özel olarak üretilmiş ginepig seyahat suluklarını tercih edebilirsiniz.

Ayrıca ginepig suluğu nereye konulmalı sorunun cevabı ise kafesinde mümkün olduğunca ulaşabileceği bir bölüme ve kafesin alt bölümüne konulması tavsiye edilir. Eğer ki kafesinizde yavru ginepig ve yetişkin ginepig beraber yaşıyor iseler, yavru suluğu seviyesi aşağıya pozisyolandığı için, yetişkin ginepig için o suluk çok aşağıda kalacaktır. Bu sebeple yetişkin suluğu olarak ayrı bir suluk satın alıp diğerinden daha yüksek piçimde pozisyonlamanız gerekmektedir.

Suluğun yapısı ve malzemesi açısından birçok çeşide sahiptir. Bunlar; otomatik suluk, plastik suluk, pig cam suluk, tutamaçlı suluk, olmak üzere hayvanınıza uygun olabilecek birçok malzemeden yapılmış ginepig için suluk modelleridir. Hayvanınız için suluk alırken dikkat etmeniz gereken diğer bir şey ise; eğer ucu metal aksanlı olan ginepig suluğu alacaksanız; uç aksanı  paslanmayacak ve temizliği kolay olabilecek yemlikler almalısınız. Ayrıca belirtilmelidir ki; hayvanınız için sunacağınız mama belirli aralıklarla olurken, su kabının ise her daim dolu olmasına dikkat edilmelidir.

Ginepig Suluğu Fiyatları

Unutmayın ki; hayvanınızın sağlığı ve kabın temizlik kolaylığı açısından kaliteli ginepig suluğu önerilir. Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz suluk markalarından bazıları şunlardır; Karlie, Ferplast su kabı, Savic Biba, Hagen, Fop Leonardo Montava suluk, Vixpet, Nipel, İmac Bibber kemirgen suluğu, Bobo, Vitakraft kemirgen suluğu, Trixie kemirgen suluğu, Trixie kemirgen cam su şişesi, Hagen Habitrail Ovo suluk olmak üzere en iyi ginepig suluğu  hepsimama.com da bulunmaktadır.

Hayvanınız için hepsimama ginepig suluğu en kaliteli ve daha birçok ginepig malzemeleri çok uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Sizin için en ucuz ginepig sulukları; kaliteli, güvenilir ve hızlı şekilde olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen ginepig suluk modelleri yanında hayvanınız için diğer guinea pig malzemeleri de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile kobay suluğu satın alabilirsiniz. 

 
 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll