FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ginepig Koku Gidericiler

  • katalog
  • listeGinepig Koku Gidericiler

Can dostunuz ginepig ile günlük olarak ilgilenmek, bakımını ve temizliğini sağlamak zorunda olduğunuz bir gerçektir. Ginepigler, her ne kadar kendi kendilerini temizleyebiliyor olsalar da sahipleri tarafından özenli ve titizce bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple hayvanınızın; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir.  Bu sebeple günlük olarak vakit ayırmalı hayvanınızın sağlık, ilgi, bakım ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Hayvanınızın yaşadığı ortamın hijyenik ve sağlıklı olması adına tavşan temizliğine yönelik bir çok ürün ve yardımcı ürün üretilmektedir. Bu ürünlerden biri de guinea pig koku giderici olup, hayvanınızın sağlıklı, temiz bir alanda yaşamasına yardımcı olmaktadır. Ginepig koku problemi için gerekli olan tüm ürünleri hepsimama ginepig koku gidericiler kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

Guinea Pig Koku Yapar mı ?

Ginepigler için üretilmiş diğer ürünlerin başında guinea pig koku giderici spreyler yer almaktadır. Çoğu kişilerce bilinenin aksine diğer hayvan dostlarımız ile karşılaştırıldıklarında ginepigler aslında neredeyse hiç korkmazlar. Koku problemi olduğunda da bu aslında hayvanınızın kendisinden kaynaklanan bir koku değildir. Ginepigler; arka ayakları, ön dişleri ile kendilerini temizleyebilen canlılardır. Bu sebeple kokunun kaynağı hayvanınız değil, ama hayvanınızın idrarından kaynaklı yaşadığı ortamdır. Bu sebeple ginepig kokusu nasıl giderilir cevabı olarak; hayvanınızın kafesine ginepig talaşı yerleştirmeli, kafesin ıslak kalmasına müsaade etmemeli, günlük kafes temizliği yapılmalı ve guinea pig çiş eğitimi vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kafesindeki ıslak ortam kokuya sebep olacaktır. Bu sebeple düzenli olarak hayvanınızın ortamında bulunan malzemelerinin temizliğini yapmalı ve kokunun devam ettiği durumlarda da ginepig koku problemi için özel olarak üretilmiş ginepig koku giderici ürünleri kullanmanız önerilir.

Sevimli dostunuz ginepigin evde idrarını yapması ve lekeler bırakması durumunda bu idrar leke ve koku giderici spreyler oldukça işe yarar ürünler olup, güvenilir şekilde kullanabilirsiniz. Leke temizleyici etkisinin yanında koku giderici özelliği de olan bu spreyler kokuyu hapsederek ortamın kokusunu düzeltir. Leke ve koku giderici spreyler kullanmak istemiyorsanız temizlik amaçlı üretilmiş diğer bir ginepig yan ürünü ise; halı şampuanları ve leke ve koku giderici halı pudrasıdır.

Sayılan bu ürünler idrarı, dışkıyı, tüy yumaklarını, kiri ve hatta yemek ve kahve şarap gibi içecek lekelerini bile çıkarıcı etkiye sahiptir. Bu temizleyici ürünler içerik bakımından koltuklar, halılar, kıyafetler ve yıkanabilir olan tüm yüzeyler için kullanılabilir olup, zarar vermemektedir. Unutmayın ki; kullanacağınız koku giderici ürünler hayvanınızın sağlığını ve günlük yaşamını da olumlu etkileyecektir. Bu sebeple guinea pig ve ginepig sahipleri için bu ürünler hem hayatı kolaylaştıracak hem de sevimli can dostunuz için huzurlu bir yaşama ortamı sağlayacaktır.

Ginepig Koku Giderici Markaları

Unutmayın ki; hayvanınızın yaşadığı ortamda kullanacağınız kobay koku giderici ürünlerinin kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz ginepig koku giderici ürünleri ve markalarından bazıları şunlardır; Trixie kafes temizleme solüsyonu, Pippet kemirgen koku giderici sprey, Simple Solution kafes temizliği spreyi, Stop Smell organik koku giderici, Bioline koku giderici , Mister Max leke koku giderici, Versele Laga koku giderici ve daha aradığınız tüm guinea pig koku giderici çeşitleri hepsimama.com da bulunmaktadır.

Hayvanınız için en kaliteli ve uygun koku giderici ürünleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online sanal petshop da sürekli yenilenen ginepig koku gidericileri çeşitleri takip edebilir ve hayvanınız için en uygun ürünleri kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz.

Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir ginepig malzemelerinin yanı sıra diğer tüm ginepig yemlerini de ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilirsiniz.

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll