FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ginepig Kemirme Taşı

  • katalog
  • liste
Ginepig Kemirme Taşı

Can dostunuz ginepig sık sık etraftaki eşyaları kemiriyor ve de ginepig kemirme sorunu sizi rahatsız ediyorsa guinea pig kemirme taşı tam da aradığınız ürün. Ginepigler doğaları gereği çiğnemeyi çok seven canlılardır. Bu sebeple etrafta bulduğu her şeyi çiğnemek isterler. Bu sebeple guinea pig kemirme hareketi aslında can dostunuzun sağlıklı olduğunun bir göstergesidir.

Ayrıca ginepig cinsi hayvanların bu kemirme taşları sayesinde ön dişlerinin uzamasını engelleneceği için kendi sağlıkları açısından gerekli bir malzemedir.  Hayvanınızın eğer ki çiğneyip kemireceği bir ginepig kemirme oyuncağı ya da kemirme taşı bulunmuyorsa evinizdeki koltukları, kanepeleri, perdeleri, kapıları ve daha birçok zarar görmesini istemeyeceğiniz eşyaları bu iş için kullanacaklardır.

Ginepig kemirme taşı zararlı mı sorusuna cevap tam aksine tavşanınız için bir ihtiyaçtır. Bu sebeple ginepig yaşam sürdüğü her evde ginepig kemirme taşı bulunması hem hayvanınızın sağlığı açısından hem de evdeki eşyalar için oldukça önem taşımaktadır. Ayrıca ginepig kemirme taşları yavru ginepigler için de mevcut olup, onu erken yaşta eğitebilirsiniz.Ginepiginizin bu kemirme taşlarına daha kolay alışması için ginepig için kemirme taşı ürününüzü ginepiginizin oyun oynadığı bölgede bulundurmanız önerilir.

Ginepig Kemirme Taşı Çeşitleri

Can dostunuzun ilgisini çekebilecek boyut ve modelde birçok ginepig kemirme taşı modelleri bulunmaktadır. Bu sebeple ginepig kemirme ürünü seçimini hayvanınızın en çok ilgi gösterdiği materyal ve modeli seçmekte fayda olacaktır.  Bu tavşan kemirme taşı çeşitleri; ginepig kemirme oyuncakları, kemirme çiçekleri, tutamaçlı kemirme taşları, çeşitli kemirgen oyuncakları, kemirgen topları, ginepig yalama taşı, doğal kemirme tahtası, kemirgen evi, ahşap kemirgen tüneli, mineralli kemirme küpleri ve daha birçok çeşit tavşan kemirme aparatlarıdır. Ginepigler için genellikle ahşap kemirme oyuncakları önerilmektedir. Satın almış olduğunuz kemirme oyuncak ve kemirme taşlarını ginepig kafesinde rahatça ulaşabileceği uygun bir yere koyabilirsiniz.

Ginepig kemirme taşları ve oyuncakları, ginepiginizin yaşına ve büyüklüğüne göre çeşitlilik gösterecektir. Eğer ki hayvanınız yavru guinea pig ise, diş yapısı henüz gelişmemiş olacağından yavru ginepig kemirme taşı ve yavru ginepig kemirme oyuncakları kullanmalısınız. Erken yaşta hayvanınızın yavru iken bu kemirme taşlarının kullanılmaya başlanması ilerisi için oldukça önemlidir.

Ayrıca hayvanınız hangi yaşta olursa olsun, içerisinde mineral ve vitaminlerin olduğu ginepig kemirme taşları ile oynamayı hem sevecek hem de içerisindeki zengin içerik ile sağlığına fayda sağlayacaktır.

Ginepig Kemirme Taşı Markaları

Sevimli dostunuz ginepig için uygun olan ginepig kemirme taşları en ucuz ve kaliteli olarak hepsimama online petshop da bulunmaktadır.  Piyasada guinea pig kemirme taşı fiyatları, her skalada değişirken, satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken dayanıklı kemirme taşları olması için kaliteli malzemeden yapılmış olanı seçmektir.

Hepsimama.com 'da bulabileceğiniz tavsiye edilen ginepig kemirme taşı ve tavşan kemirme ürünleri markalarından bazıları şunlardır; Eastland kemirme ödülü, Karlie, Trixie mineralli, Ferplast, Eastland , Percell, Pawise, Eurogold kemirgen tüneli, Vitakraft, Ace Pet, Quik , Jungle kemirgen taşı gibi birçok ucuz ginepig kemirme taşları kaliteli ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen guinea pig kemirme taşları modellerinin yanında hayvanınız için gerekli olabilecek tüm ginepig malzemeleri alışverişi için de sayfamıza bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile uygun fiyatlı ginepig kemirme taşları ürünlerini bir tık ile satın alabilirsiniz.  

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll