FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ginepig Kafesleri

  • katalog
  • listeGinepig Kafesleri

Can dostunuz ginepig için kafesinin pek çok kullanım amacı bulunmaktadır. Eğer ki hayvanınız bir rahatsızlık sonrası operasyon geçirdiyse ya da evinizde birden çok evcil hayvan dostunuz var ve gine piginiz ile anlaşamıyorlar ve birbirlerine zarar veriyorlarsa güvenlik ve sağlıkları açısından evde birden fazla sayıda kafes kullanmak gerekebilir. Fakat unutmamak gerekir ki; ginepig için ayırdığınız kafes alanı kendi büyüklüğüne ve yaşına uygun olacak guinea pig kafesi seçilmelidir.

Ginepig kafesi sadece ev içerisinde değil, bahçede de ginepig bahçe oyun kafesi kurulması mümkündür. Böylece gine piginiz hem bahçede hava almış olacak hem de temiz hava da hareket edip oyun oynamış olacaktır. Uzun yolculuklar ve veteriner hekim kontrolleri için ginepig kafesleri araba için de yapılmış olup yolculuk kafesleri ve seyahat kafesleri kullanılmaktadır. Hayvanınız için bu ginepig kafes modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Ginepig Kafes Boyutları ve Guinea Pig Kafes Ölçüleri

Hayvanınız için uygun guinea pig kafesi nasıl yapılır sorusunda, hayvanınızın büyüklüğüne ve hareket imkanı olabilecek bir ginepig kafesi ölçüleri seçimi düşünülmelidir. Bu guinea pig kafes boyutu;  büyük ve küçük olmak üzere olmak farklı alternatiflerde üretilmiştir. Hayvanınızın vakit geçireceği konforlu ve geniş bir alana sahip olsun istiyorsanız; yeterli alana olacak şekilde guinea pig kafes boyutları arasından tercih etmeniz gerekir.

Peki, guinea pig kafesi nasıl olmalı ? Yavru hayvanınız için yavru  kafesi mi yoksa yetişkin kafesi mi tercih etmelisiniz? Öncelikle hayvanınız yavru ise yavru ginepigin de bir gün büyüyeceğini de düşünerek yetişkin bir ginepig kafesi almaya çalışmalısınız. Önerilmekte olan en küçük kafes alanı ise en az bir metrekare olması zorunludur. Çünkü ginepigler yaşam alanı olan kafeslerinin içerisinde hareket edecek ve zaman zaman antrenman yapacaklardır.

Ayrıca ginepig sahipleri ginepig kafesi olarak ginepig teli de kullanmayı tercih edebilirler. Eğer ki tel kullanımı tercih edilecekse de; bu ginepig tellerinin yetişkin hayvanlar için üretilmiş olup, tel aralıklarının 2,5 – 3 cm aralığında olduğu göz önünde bulundurulmalı ve yavru ginepiglerin bu aralıklardan kaçabilme ihtimali dikkate alınmalıdır. Diğer bir husus ise; guinea pig için kafes yapımı düşünüldüğünde kafes içerisine çeşitli oyuncaklar, hareket edebileceği ve antrenman yapabileceği oyun alanları, suluk ve yemliğin bulunması gerekmektedir.

Ginepig Kafesi Markaları

Hayvanınız için uygun olan ginepig kafesi ölçüleri tarafınızcabelirlendikten sonra ginepig kafesleri modelleri kaliteli olarak hepsimama online petshop da sizleri bekliyor.  Piyasada ginepig kafesi en ucuz ve pahalı seçenekleri bulunmakla beraber önemli olan kullanımı rahat ve dayanıklı malzemeye sahip olmasıdır.

Hepsimama.com 'da bulabileceğiniz tavsiye edilen guinea pig kafesleri çeşitleri şunlardır; İmac Easy Plus, İmac hamster kafesi, Pawise kafes, Midwest Critterville, Dayang, Ferplast,Double hamster kafesigibi birçok ginepig kafesi ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen guinea pig için kafesmodellerinin yanında guinea pig için guinea pig kafes aksesuarlarıda bakabilirsiniz.  

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll