FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ginepig İçin Diger Ürünler

  • katalog
  • liste
 

Ginepig İçin Diğer Ürünleri

Sevimli dostunuz ginepig ile günlük olarak ilgilenmek, bakımını sağlamak ve gerekli ilgi ve sevgiyi göstermek zorunda olduğunuz bir gerçektir. Ginepigler, özenli ve titizce bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple hayvanınızın; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir.  Bu sebeple hayvanınıza günlük olarak vakit ayırmalı, sağlık, ilgi, sosyalleşme ve bakım ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, mutlu, sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Sevimli dostunuz ginepig için ginepig yemleri, ginepig ödülleri, ginepig kafesleri, ginepig tarağı, ginepig sağlık bakım ürünleri, ginepig kemirme taşı ve daha birçok temel guinea pig ürünleri bulunmaktadır. Fakat temel ürünlerin yanında size ginepig bakımı için yardım sağlamak üzere üretilmiş daha birçok farklı ürün bulunmaktadır.  Hayvanınız için tüm bu aradığınız tüm yardımcı diğer ürünler hepsimama.com da guinea pig için diğer ürünler kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

 

Ginepig İçin Diğer Ürünlerden Bazıları

Ginepigler için üretilmiş diğer ürünlerin başında ginepig oyuncakları gelir. Bilindiği üzere ginepigler hareket etmeyi ve eğlenceli oyuncaklar ile oynamayı çok sevmektedirler. Bu yönleri ile hamster cinsini andıran guinea pig için üretilmiş değişik oyuncaklar bulunmaktadır. Özellikle kaliteli ve sağlıklı malzemeden üretilmiş bu oyuncaklar, ginepiginizin hem kemirme fonksiyonunu çalıştırırken hem de verimli olarak hareket etmesine olanak sağlamaktadır.

Ginepig sahipleri hayvanının ve bulunduğu ortamın düzenli temizliğini yapmalılardır. Ayrıca evde oluşan hayvan idrarı için leke ve koku giderici spreyler de piyasada bulunmaktadır. Leke temizleyici etkisinin yanında koku giderici özelliği de olan bu spreyler kokuyu hapsederek ortamın kokusunu düzeltir.

Leke ve koku giderici spreyler kullanmak istemiyorsanız temizlik amaçlı üretilmiş diğer bir ginepig yan ürünü ise; halı şampuanları ve leke ve koku giderici halı pudrasıdır. Sayılan bu ürünler idrarı, dışkıyı, tüy yumaklarını, kiri ve hatta yemek ve kahve şarap gibi içecek lekelerini bile çıkarıcı etkiye sahiptir. Bu temizleyici ürünler içerik bakımından koltuklar, halılar, kıyafetler ve yıkanabilir olan tüm yüzeyler için kullanılabilir olup, zarar vermemektedir.

Ginepig ve ginepig sahipleri için özel olarak üretilmiş diğer bir ürün ise ginepig tüyü toplayıcılardır. Bu ginepig tüy toplama rulosu sayesinde etrafa dağılmış guinea pig tüyleri kolaylıkla koltuklarınızdan, halılarınızdan ve kıyafetlerinizden temizleyebilirsiniz.

Ayrıca kullanacağınız tüm bu yan ürünler hayvanınızın sağlığını ve günlük yaşamını da olumlu etkileyecektir. Bu sebeple ginepigler ve ginepig sahipleri için bu yan ürünler hem hayatı kolaylaştıracak hem de sevimli can dostunuz için huzurlu bir yaşama ortamı sağlayacaktır.

 

Ginepig İçin Diğer Ürünlerin Markaları

Unutmayın ki; hayvanınız için kullanacağınız ginepig için üretilmiş diğer ürünlerinin kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz ginepig için diğer ürünlerden ve markalardan bazıları şunlardır; Gimborn Tüy Toplama Rulosu, Trixie ginepig ve tavşan oyuncakları, Trixie tavşan guinea pig galvaniz oyun alanı altlığı, Trixie oyun tüneli, Mistermax, Versele Laga ve daha aradığınız diğer tüm ginepig malzeme çeşitleri hepsimama.com 'da bulunmaktadır.

Evcil hayvanınız için en kaliteli ve uygun ginepig için diğer ürünler çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online sanal petshop da sürekli yenilenen ginepig malzemeleri çeşitlerini takip edebilir ve hayvanınız için en uygun ürünleri kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz.

Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir ginepig malzemelerinin yanı sıra diğer tüm ginepig yemlerini de ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll