FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Exo Terra

  • katalog
  • liste

 

Sürüngenlerinizi Evinde Hissettiren Exo Terra

 

Bir evcil hayvan olarak sürüngen beslemek oldukça ilginçtir.Hem sürüngenin hem de bulunduğu çevrenin bakımının yapılması gerektiğini unutmamanız gerekir.Evde beslenen kedi, köpek gibi hayvanlardan oldukça farklıdırlar.Bir sürüngen sahibi olmadan önce bazı şeyleri öğrenmek ve onun için en iyi ortamı oluşturmak için hazırlık yapmalısınız.

 

Exo Terra, yılanlar, kertenkeleler, örümcekler, akrepler, kaplumbağalar, kurbağalar , iguanalar, bukalemunlar, ejderler ve diğer pullu evcil hayvanlar için sürüngen ürünlerini üretir. Bu sürüngen malzemelerinden bazıları, Exo Terra teraryumları, ışıklar, ısıtıcılar, tabanlar, dekorasyon ve çok daha fazlasıdır.Marka, sürüngenlerinizi evinde hissettiren en yüksek kaliteli ürünleri araştırır, geliştirir ve üretir.

Markanın tüm sürüngen ürünleri kalitelidir , başlıca ürünleri hakkında ön bilgi edinmeniz için alışveriş öncesi yazımıza gözatmanızı öneririz.

 

Exo Terra Terrarium

Sürüngeninizin yaşayacağı mükemmel bir yer yaratmak için, ilk önce bir teraryuma sahip olmalısınız ve bunun için Exo Terra Terrarium ’a mutlaka bakmalısınız. Geniş bir alan ve iyi bir yapıya sahip olan Exo Terra Terrariumlar özellikle sürüngen hayvanlar için tasarlanmışlardır.Doğal bir yaklaşımla sürüngen kafesini teraryuma dönüştüren bir markadır.

 

Exo Terra markasının en iyi özelliklerinden biri de, egzotik evcil hayvanlarınız için mümkün olan her boyutta terrarium üretiyor olmalarıdır. Seçeneklere bir göz atın ve evcil hayvanınızın mutlu olacağı , onun gereksinimlerini karşılayan en iyisini seçin.

 

Leopard Gecko, Sakallı Ejder’iniz veya ortalama boyutta bir yılanınız varsa endişelenmeyin, Exo Terra markasında uygun boyutlarda terrarium bulabilirsiniz.

Exo Terra markasının Terrariumları, harika bir konstrüksiyona sahiptir ve geniş bir alana, dayanıklılığa ve özellikle sürüngenler için üretilmiş olmasından dolayı ihtiyacınız olan her şeye yönelik olarak tasarlanmışlardır.

 

Exo Terra Glow Light Aydınlatma

 

Exo Terra Glow Light, ihtiyaç duyduğunuzda teraryumunuza ısı ve ışık kaynakları yerleştirme esnekliği sunar. Cihaz, metal bir reflektör, ısıya dayanıklı seramik soket ve yay yüklü bir döner kelepçe ile sağlam bir şekilde üretilmiştir. Ekstra uzun güç kablosuna monte edilen açma kapama düğmesi ile kolayca kapatılabilir ve açılabilir.

Reflektörün iç kısmı, lamba kapatıldıktan uzun bir süre sonra parlamaya devam eden yüksek derecede yansıtıcı bir parlak kaplama ile kaplanmıştır. Bu, sürüngenlerin gece yuvalarında geri çekilmelerini veya stres olmadan saklanmalarını sağlar. Ay benzeri bir parıltı ile sürüngenlerin gece döngülerini rahatsız etmeden düzgün görmelerini sağlar. Hayvanlarınızı gece boyunca, stres ve bozulmaya neden olabilecek ışıkları açmadan izlemek için de idealdir.

 

Exo Terra Terrarium Cam Temizleyici

Kalsiyum ve kireç lekelerini terrarium camından çıkarmak için özel olarak geliştirilmiş bir jeldir. Terrariumun camlarında buğulanma yapıyorsa nedeni kullandığınız musluk suyunun olma ihtimali yüksektir.

 

Exo Terra Analog Termometre

Sürüngeninizin terrariumunun sıcaklık seviyelerini izlemek için mükemmeldir. Termometre, teraryumdaki sıcaklık seviyelerinin okunmasını kolaylaştıran saydam bir analog kadran göstergesine sahiptir.

 

Exo Terra Isı Dalgası Veren Kaya

Doğada, güneşin batışından sonra taşlar birkaç saat boyunca ısılarını korurlar. Sürüngenler için ısı dalgası kayası, güneş tarafından ısıtılan bir taşı simüle eder. Gece de dahil olmak üzere çeşitli sürüngenler, termoregülasyon için bu iletken ısıyı, metabolizma ve sindirim için önemli olan bu formu kullanır.

 

Exo Terra Turtle Cliff

Exo Terra Turtle Cliff . Su kaplumbağaları için bir şelaledir. Son teknoloji ürünü filtreleme sistemi, suya dayanıklı bir terarium kurulumunu anında ideal habitata dönüştürürken, kaplumbağalara ve diğer yarı suda yaşayan terarium hayvanlarına da ideal karasal bir alan sağlamaktadır.

 

Exo Terra Yem Kabı

Exo Terra 'nın yem ve suluk kapları, dış kısmında çok doğal ve gerçekçi bir kaya kaplamasına, iç kısmında ise pürüzsüz, oyuksuz bir yüzeye sahiptir. Kaplar, zararlı bakterilerin gelişmesini önlemek ve temizlenmelerini kolaylaştırmak için özel olarak kaplanmıştır.

 

Exo Terra Dekoratif Kaktüsler

Exo Terra tarafından satışa sunulan farklı boyutlardaki kaktüsler, bir sürüngen süsüdür.Bu doğal görünümlü bitkiler, sürüngenin yaşadığı ortamdaki diğer gerçek bitkilerle kullanılabilir. Sürüngenler iç güdüsel olarak kaktüslerin arkasına saklanırlar. Terrariuma ekleyeceğiz kaktüsün hayvanınızın boyutuna uygun olmasına mutlaka dikkat edin.

 

Hepsimama.com'da Daha Fazla Exo Terra Ürünleri

Daha Fazla Exo Terra ürünlerini hepsimama.com’da bulabilrisiniz.Sürekli güncellenen ürünler ile sizlere daha çok çeşit sunmaktayız. 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll