KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Deri Ve Tüy Bakımı Ürünleri

  • katalog
  • liste

 

 

Kedi Deri ve Tüy Bakım Ürünleri

 

Kendi cilt bakım rutininizi ihmal etmiyorsanız kedinizi de unutmamalısınız! Kedinize yapacağınız bakım onun sağlıklı ve esnek bir deriye sahip olmasının yanında iyi hissetmesini de sağlar. Sağlıklı bir deri, alerji ve döküntüler gibi cilt hastalıklarının önlenmesine de yardımcı olacaktır. Kedinizin yumuşak, parlak ve sağlıklı kalmasına yardımcı olabilecek birçok kedi deri ve tüy bakım ürünleri vardır.

 

En Çok Kullanılan Kedi Deri ve Tüy Bakım Ürünleri

 

Dr.Clauder's Kedi ve Köpek Barf Somon Yağı 250 ml , kedinizin tüylerinin parlaklığı ve cildinin sağlığı için harika biri üründür. Hem kedi hem de köpekler için uygundur.Dr Clauder 'ın bu ürünü saf somon yağının gücünü içerir. Omega 3 ve omega 6 yaklaşık %15 oranlarında doğal olarak doğrudan kedinizin derisi üzerinde etkilidir ve vücut fonksiyonlarını destekler. %100 doğal somon yağıdır. Kedinizin beslenme yoluyla içeriden deri sağlığını korur.

 

Pet Active Bio GeranioMint Deri-Tüy Bakım Spreyi 100ml , kedi ve köpekler için uygundur. Sağlıklı bir deri ve tüylerinin parlak olmasına yardımcı olur.İçeriğinde, geraniol, nane yağı ve karanfil yağı sayesinde kedinizin cildi nemlenir ve güzel kokar. Pire, keneden tahriş olan cildini onarır. Yaraların tedavisine yardımcı olur. 12 haftadan küçük yavru kedilerde kullanmayın.

 

Vetiq Skin&Coat Kedi ve Köpekler İçin Sıvı Omega 3&6 Takviyesi 250 ml, sağlıklı bir deri ve parlak tüyler için hem kediniz hem de köpeğiniz için kullanabilirsiniz. Kediniz bakım sonrası kedini yalamak isterse kokrmayın yenilebilir zararsız bir üründür. Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri kaynağı sağlayan benzersiz bir karışıma sahiptir. Ek olarak, E vitamini içerir. Kedinizin kuruyan derisini yatıştırır. Vetiq Skin & Coat, kedinizin cilt ve tüylerini beslerken aynı zamanda onun dengeli bir şekilde beslenmesine katkıda bulunuyor.

 

Sherlock Pets Limon Çimi Ferahlatıcı Tüy Spreyi 100 ml, %100 doğal probiotikler içerir. Size, çocuklarınıza, kedinize zarar verecek herhangi bir kimyasal içermez. Doğal bir üründür.

 

Dermoscent Bio Balm Pati Bakım Kremi 50 ml , %100 doğal sertifikalı bir üründür. Kedinizin patisinde oluşan kalınlaşmış ve kurumuş veya çatlamış sorunlu durumlar için kullanabilirsiniz. Hızla emilir ve su geçirmez. Mineral yağ veya petrol bazlı herhangi bir kimyasal içermez.

 

Hepsimama.com ' da Kedi Deri ve Tüy Bakım Ürün Markaları

 

Kedinizi doğru beslemenin yanı sıra, omega 3 ve omega 6 gibi ekstra takviyeler ile sağlıklı bir cilt ve tüy yapısını koruyabilirsiniz. Hepsimama.com 'da Doggy Dolly , Eastland , Trixie , Alice , Dermocent , Biospotix , Pippet , Sherlock Pets , Vetiq , Pet Active , Dr Clauders gibi kaliteli markaları en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniiz.Sürekli güncellenen kargo bedava ürünlerimiz ve kampanyalarımızı takip ederek ucuz alışveriş fırsatlarını yakalayın!

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll