FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Dekor ve Aksesuarları

  • katalog
  • liste

 

Akvaryum Dekor ve Aksesuarları

 

Akvaryum aksesuarlarıyla akvaryumunuza farklı bir atmosfer katabilirsiniz. En iyi akvaryum dekorasyonları ve arka planları ile akvaryumunuz sadece görsel olarak güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda akvaryum içerisinde sakinleştirici bir etki de yaratır. Akvaryum süslerinde basit akvaryum bitkilerinden ve çakıllardan çok daha fazlası vardır. Akvaryum süsleri tercihlere  göre değişir ve kurulumunuzu görsel bir şaheser haline getirebilir. Çoğu akvaryumcu, dekorasyonu, evcil hayvanlarını bir sanat eseri gibi gösterdikleri  büyük bir iç tasarım düzeninin parçası olarak görüyor.

Akvaryum dekor ve aksesuarlarını akvaryumunuzun büyüklüğüne göre seçmeniz balıklarınız için daha uygun olacaktır.Kalabalık bir akvaryumun içinde balıkların etrafta dolaşabilecek bir alanları olmaması oldukça üzücü olur.Küçük bir akvaryumunuz varsa, birkaç dekoratif eşya ile akvaryumunuzu çekici hale getirebilirsiniz.

Akvaryumunuzun estetik olarak güzel görünmesini istiyorsanız dekorasyonunuzu balıklarınızın renklerini dikkate alarak da yapabilirsiniz. Süslemelerinizin rengi balıklarla uyumlu olacak şekilde, mesela açık renkli balıklarınız varsa koyu renkli bir zemin ve mat renklerde dekoratif eşyalar akvaryumunuzu belirli bir tonda yansıtacaktır. Canlı renkli balıkların olduğu akvaryumlarda da beyaz çakıllar, yeşil bitkiler akvaryumunuzu harika gösterecektir.

 

 

Akvaryum Dekor ve Aksesuar Çeşitleri

 

Bitkiler ve büyük kayalar, akvaryum süsleri olarak hizmet etmekten daha fazla görevleri vardır, açık suda yüzmenin stresinden ziyade, balıklarınızın ihtiyaç duyduğu barınma ve güvenliği sağlar. Akvaryum süslemeleriniz için plastik veya canlı bitkiler tercih etseniz de, balıklarınız içinde yaşayabileceği huzurlu bir ortam yarattığınız için size minnettar olacaktır.

Birçok balık sahibi akvaryum dekoru için bir tema benimsemiştir. 1920'lerin art deco'sından tiki tarzına, antik Yunan kalıntılarına kadar sınırsız bir tema oluşturabilirsiniz. Herşey sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Bazı akvaryum sahipleri sahte mercanlar, bitkiler, yosun tutmuş kayalar, batık gemiler, minyatür batık dekoratifler gibi doğal görünümlü akvaryum dekorları ile süslemeyi tercih ediyorlar. 3D arka planlar popüler seçimlerdir. Akvaryum dekorasyonu yapmayı seçerseniz, şaheserinizi Hepsimama.com’da  yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

 

Hepsimama.com ‘ da  Akvaryum  Dekor ve Aksesuarları

 

Hepsimama.com’da birbirinden dekoratif , uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bazı akvaryum dekor ve aksesuarları ; Activair Kuru Kafa Hava Taşı, Dansor Akvaryum Dekoru Fossil, Dansor Akvaryum Dekoru Kayalık, Trixie Akvaryum Dekoru Midye, Dolphin Akvaryum 6'lı Saksı Yapay Süs Bitkisi 10 CmDansor Akvaryum Dekoru Kaya Görünümlü 60x45x8 Cm, Sera Floredepot 2,4 Kg Bitki Akvaryumları İçin Toprak, Quik Bitki Topu 12cm Beyaz-Mavi Akvaryum Dekoru, Balıkçı Teknesi Şeklindeki Akvaryum Dekoru, Su Değirmeni Şeklinde Akvaryum Dekoru, Quik ZWA6081 Bambu Ağacı Yapay Akvaryum Süs Bitkisi ve daha fazlasını satın alabilirsiniz.

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll