FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Deep

  • katalog
  • liste

 

DEEP FIX

 

Deep Fix markası 30 yıllık deneyimi ile evcil hayvanların sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için tıbbi ve tıbbi olmayan ürünleri ile besin takviyesi ürünlerini üretmektedir. Hepsimama.com’da DeepFix markasına ait çeşitli ürünler yer almaktadır.

 

Deepfix Akvaryum Ürünleri

 

Akvaryumda su düzenleyiciler klor giderici veya klor nötrleştirici olarak da bilinir. Akvaryumunuzu musluk suyu ile dolduruyorsanız bu tür düzenleyicileri kullanmak sizin için bir zorunluluk olacaktır.Akvaryum su düzenleyicisinin temel amacı, klor ve kloraminleri musluk suyundan ayrıştırarak suyu balıklar için güvenli bir hale getirmektir. Hepsimama.com’daki Deep akvaryum su düzenleyici ürünler ; Deep Dezofix Akvaryum Su Düzenleyici 30 Ml, Deep Cristal Clear Akvaryum Suyu İçin Berraklaştırıcı 50 Ml, Deep Aqua-Fix Akvaryum Su Düzenleyici 50 Ml’ dir.

 

Balığınızın rahat bir ortamda yaşayabilmesi ve güzel balığınızın manzarasının keyfini çıkarması için akvaryum suyunun temiz ve berrak olması gerekir.Bu durumda deep fix ürünlerinden Deep Cristal Clear Akvaryum Suyu İçin Berraklaştırıcı 50 Ml kullanabilirsiniz.

 

Tatlı, tuzlu su balıklarının ve omurgasızların beslenmelerinde vitamin ve mineral eksikliği, yaygın olarak görülür,bu da baş ve yanal çizgi erozyonu (HLLE) hastalığı gibi sağlık sorunlarına neden olabilir. Akvaryum sakinlerinin beslenmelerinde ihtiyaç duydukları vitaminleri, mineralleri eksizsik almalarını sağlamanın kolay bir yolu, konsantre sıvı vitaminler kullanmaktır. Deep / Deep Balık Vitaminini akvaryum suyunuza damlatarak kullanabilrisiniz.

 

Deepfix Kaplumbağa Ürünleri

 

Deep Turti Clean Jel - Kabuk Koruyucu 20 Ml; kaplumbağa kabukları için zengin,, derin nemlendirici bir bakım yöntemidir. Tüm kabuğu doğal yağlar, vitaminler ve proteinlerle besler.Kaplumbağanın kabuğunu esnek ve sağlıklı tutmaya yardımcı olur, parlaklaştırır.

 

Deepfix Kuş Ürünleri

 

Tıpkı insanlar gibi evcil hayvanların da sağlıklı beslenmeleri ve aynı zamansa ek olarak  bazı vitamin ve minerallere ihtiyaçları vardır. Kuşlar, bu gerekli vitamin ve mineralleri besinlerinden alabildikleri gibi ancak bazı durumlarda ek besin takviyesi gerekebilir. Vitamin takviyesi, kuşunuzun ihtiyacı olan vitaminleri almasını sağlamak için kolay ve ucuz bir yoldur. Markaya ait Deep Fix Kuşlar için Mineral 30 Ml, Deep Multimix Toz Vitamin ve Mineral Karışımı 50 Gr, Deep Betisol Kuşlar için Tüy Vitamini 30 Ml, Mar Deep Multisol Kuşlar İçin Multi Vitamin 30 Ml gibi vitaminleri kullanabilirsiniz.

 

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll