FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Akvaryum Yedek Parçaları

  • katalog
  • liste

 

Akvaryum Yedek Parçaları

 

Bazen akvaryumunuzun düzgün çalışmasını sağlamak için akvaryum filtrenizde, pompanızda, güç kafanızda veya ısıtıcınızda, bir veya iki parçanın değiştirilmesi gerekebilir. Neyse ki, hepsimama.com’da ihtiyacınız olan tüm akvaryum yedek parçalara sahibiz! Hepsimama.com online pet ürünleri mağazamızda , Tetra, Eheim, Atman, Sera olmak üzere akvaryum bakımı, akvaryum yedek parçaları ve bakımında en güvenilir isimlerden en kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.

 

En Çok Satılan Yedek Parçalar

 

Hava pompası parçaları, balık ve bitkilerin genel sağlığını ve dengesini geliştirmek için akvaryumunuza oksijenlendirici baloncuklar sağlamaya yardımcı olur.

Akvaryum su pompanız, akvaryumun genel sağlığını korumada belki de en önemli unsurdur; Pompa suyu dolaştırır ve suyun durgunlaşmasını önler, ayrıca düzenli temizlik için suyu filtreye iletir. Yedek su pompası çarkları, akvaryum güç kaynağı parçaları ve genel su pompası değiştirme bileşenleri de dahil olmak üzere pompanızda bozulan, kırılan kısaca sorun olabilecek belli başlı yedek parçalara sahibiz.

Aydınlatma, hem estetik kalite hem de balık ve bitki sağlığınız için uygun bir su ortamını korumak için çok önemlidir. Akvaryumun aydınlatmasını mükemmelleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz aydınlatma bileşenlerine ve yedek ampulleri bu kategorimizde bulabilirsinz.

 

Hepsimama.com’da Akvaryum Yedek Parça Çeşitleri

 

Hepsimama.com, kaliteli evcil hayvan ürünlerini uygun fiyatlarla sunar. İhtiyacınız olan ürünü bulmak için kategorilerimize göz atmaktan çekinmeyin! Hepsimama.com'daki bazı yedek parçalar; Tetra Ex 700 Yedek Pervane Takımı, Eheim Bio Mech Dış Filtre Malzemesi 2 lt, Eheim 2217 Kalın Sünger 2 Ad, Eheim Dış Filtre Yedek Kafa Contası, Eheim 2215/2217/2315/2315/2317 Dış Filtreler İçin Yedek Pervane Mili, Eheim Yedek Pervane 2013/2113/2213/2313, Eheim 12/16mm Musluk Takımı, Eheim 2215/2217 yedek Süzgeç, Eheim 2211 Çıkış Yedek Hortumu 9/12 mm 1 Metre, Eheim 2211 Çıkış Borusu, Eheim 2006 Yedek Pervane, Sera Artemia Çıkarma Seti ve daha fazlasını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Hepsimama.com’da evcil hayvanınızın hayatınızdaki en önemli şeylerden biri olduğunu biliyoruz. Köpeğinize, kedinize, sürüngeninize, kuşunuza veya küçük yaratığınıza en iyi malzemeleri sağlamak bizim için ayrıcalıktır. 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll