FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Akvaryum Motorları

  • katalog
  • liste

 

Akvaryum Motorları

 

Akvaryumunuzdaki ortamın sağlığını korumak söz konusu olduğunda, akvaryum motorlarının önemi ortaya çıkmaktadır.Su pompası, dalga yapıcı motor, kafa motoru, sirkülasyon motoru tümünün akvaryumlarda önemli bir rolü vardır.Akvaryum için ilk adım balıkların yaşadıkları ortamın temiz olmasını sağlamaktır. Sonrasında balıkların doğal ortamı simüle edilerek onlara rahat, stressiz bir ortam sunulmasıdır. Akvaryum motorlarının işlevlerini bilirseniz size uygun olanlar arasından seçimlerinizi daha kolay yapabilirsiniz.

 

Su Pompası

 

Akvaryum su pompası seçerken, balıklarınızın akvaryum içinde hangi fonksiyonlara ihtiyaç duyduğunu düşünmeniz gerekir. Su pompaları, akvaryumun boşaltılması ve doldurulması, tankın filtreleme sisteminden su geçirilmesi gibi farklı nedenlerle kullanılır. Akvaryumunuzda hangi özelliklere ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra, pompanın diğer ayrıntılarına geçebilirsiniz.

 

Dalga Yapıcı

 

Dalga yapıcılar, temel olarak akvaryumlarda deniz ve okyanuslara benzeyen dalgalar üretmek için kullanılan su dalgalanma cihazlarıdır. Bu cihazlar suyu uyarır ve suyun akvaryumda dolaşmasına izin verir; bu da balıklara ve omurgasızlara oksijen verilmesine yardımcı olur. Dalga yapıcılar özellikle deniz akvaryumlarında faydalıdır, çünkü dolaşım eksikliği deniz akvaryumlarında zehirli maddelerin çoğalmasına neden olabilir ve dalga yapıcılar bu tür sorunları ortadan kaldırır. Dalga yapıcılar ayrıca yiyecekleri mercanlara ve kendi başlarına yiyecek bulamayan diğer omurgasızlara da ulaştırırlar.

 

Kafa Motoru

 

Bir akvaryuma sahipseniz filtrasyon sisteminin ne kadar önemli olduğunu zaten biliyorsunuzdur.Kullanılacak en iyi filtre ortamını bulmak ve su kimyasının doğru olduğundan emin olmak için çok zaman harcadınız, ancak akvaryumunuzun neden hala istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsanız , akvaryumunuzda eksik bir şey olabilir. En iyi akvaryum güç kaynaklarından birini kurarak, akvaryumunuzun bitkileriniz, balıklarınız veya mercanlarınız için mükemmel bir ortam olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Sirkülasyon Motoru

 

Sirkülasyon Pompaları, su ortamlarında bulunan doğal nehir akıntılarını simüle etmek için tasarlanmıştır. Yeni balıklar ve mercanlar için yeni bir akvaryuma konulması onlar için biraz stresli olabilir. Sirkülasyon pompaları, aklimasyon işlemine yardımcı olur ve daha aktif balıklarda sonuç alınmasını sağlar. Her pompa, titreşimi en aza indirerek çalışmayı daha sessiz hale getiren sağlam bir kilitleme vantuzu içerir. Top ve soket bağlantı noktası, su akışının yön pozisyonuna izin verir. Akvaryumunuz için uygun büyüklükteki üniteyi seçmeniz yeterli olacaktır.

 

Hepsimama.com ‘da Akvaryum Motor Çeşitleri ve Markaları

 

Her ne kadar farklı akvaryum motorları arasında karar vermek çok zor gibi görünse de, iyi haber şu ki bu kararı vermenize yardımcı olabilecek birçok seçeneği hepsimama.com’da en uygun fiyatlarla bulabiliyorsunuz . Balıklarınızın ne tür ihtiyaçlara sahip olduğunu bilmek ve belirlediğiniz bütçe dahilinde alışveriş yapmanız için kampanyalı ürünlerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

 

Hepsimama.com ‘da bulunan akvaryum motor çeşitleri ve markalarından bazıları; JBL Proflow T400 420l/h 4w Akvaryum Su Pompası, Atman CT Akvaryum Dalga Yapıcı, Eheim 1262 Universal Su Pompası, AQUEL Reef Circulator Sirkülasyon Motoru, Boyu Dalga Motoru WM-2 Kontrol Paneli, Atman PP-300 Akvaryum Hava Motoru, Hailea HX-6510 Kafa Motoru ve daha fazla akvaryum motor seçenekleri için Akvaryum Motorları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Balıklarınızın sağlıklı ve mutlu, akvaryumunuzun da  harika görünmesi için hepsimama.com'da kalın!

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll