FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Akvaryum İç Filtresi

  • katalog
  • liste

 

 

Akvaryum İç Filtresi

 

Bir akvaryum filtresi, kritik akvaryum ekipmanlarından biridir. Bir balık, akvaryumda 7/24 çalışan filtrasyon sistemi olmadan uzun süre hayatta kalamaz. Basitçe söylemek gerekirse, eğer bir akvaryum filtresi takmayı düşünmüyorsanız, lütfen herhangi bir evcil hayvan balığı almayın.

Filtre, akvaryum için satın alacağınız en önemli ve bazen de en pahalı ekipmanlardan biridir. Dahili güç filtreleri olarak da bilinen akvaryum iç filtresi, harici güç filtrelerine benzer şekilde çalışır, ancak bunlar akvaryumların içine bulunurlar. Bir iç filtre çalıştığında, bir su pompası ile filtre odasından su çekilir ve daha sonra çeşitli filtre bölümleri tarafından saflaştırılır. En yaygın dahili filtre formları, ana mekanik malzeme olarak köpükler ve suda çözünen organik atıkları çıkarmak için genellikle aktif karbonlu bir kartuş kullanır.

Akvaryum iç filtreleri, daha az bakım gerektirirler ve  daha fazla miktarda filtreleme yaparlar.Ayrıca, süslemeler ve bitkiler kullanarak gizlenmeleri de kolaydır, bu nedenle akvaryumunuzun çekiciliğini bozmazlar. Çok basit, kurulumu ve temizliğinin çok kolay olmasından dolayı başlangıçta hobiciler bu filtreleri tercih ediyorlar.

 

Akvaryum İç Filtresi Çeşitleri  

 

Dahili filtreler genellikle oldukça ucuzdur, ancak kalite açısından değişkendir. Bu filtrelerden bazıları, özellikle akvaryum bir yatak odasında bulunuyorsa, gerçekten ideal olmayan, oldukça yüksek sesli olabilir.O yüzden dahili filtre seçimi yaparken kaliteli olmasına özen gösterin.

Dahili filtrelerin çoğu da yalnızca sünger içerir ve faydalı bakterilerin çoğunu içeren ve döngüsel kararlılığınızı korumanıza yardımcı olan önemli biyolojik filtre ortamını kaçırır. İç filtreler, özellikle küçük akvaryum kurulumları için uygundur. Akvaryum boyutunuz için doğru türü seçtiğinizden emin olun.

Hepsimama ‘da tercih edilen akvaryum iç filtresi modelleri ; Dolphin Askılı Filitre 250 L/H, Sera L 300 Sünger Akvaryum İç Filtre, TetraTec IN 800 Plus Akvaryum İç Filtresi, Boyu SP-2500B İç Filtre 1400 L/H 9,5 W, Jet Power Liquid Filter J3008F İc Filtre 480L/H, Hailea BT700 İç Filtre' dir.

 

Akvaryum İç Filtre Markaları

Hepsimama.com akvaryum iç filtreleri markalarımızdan bazıları; Sera, Jet Power, Dolphin, Tetra ‘dır.Sahip olduğunuz hayvanların ürünlerini hem kaliteli hemde uygun fiyatlarla artık hepsimama.com’dan alabiliyorsunuz.Kargo bedava ürünler, kampanyalar ve indirimli ürün fırsatlarını siz de yakalayın!

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll