FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Akvaryum Bakım Malzemeleri

  • katalog
  • liste


 

Akvaryum Bakım Malzemeleri

 

Akvaryumun güzelliğini ve sağlığını koruması için düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Düzenli akvaryum bakımı su kalitesini korur, güzel görünm ve balıkların harika hissetmesini sağlayabilir. Akvaryum bakımı için uygun malzemelere ihtiyacınız vardır. Akvaryumunuza bakım yapmak  amacıyla, gerekli malzemeleri satın almalısınız. Her akvaryum uzmanı aşağıdaki malzemelere sahip olmalıdır:

 

Mıknatıslı Cam Sİleceği:  Akvaryumun iç camını günlük olarak rahatça temizleminizi sağlayacak bakım malzemelerinden biri mıknatıslı cam sileceğidir. Boyu WD-203K Mıknatıslı Akvaryum Cam Sileceği 

 

Cımbız: Akvaryumun herhangi bir yerinden nesneleri almak için kullanılan küçük bir forseps tipi araçtır. Ayrıca bitki dikimi ve beslenmesinde kullanılır.

 

Termometre: Su kalitesini izlemek için suyun sıcaklığını ölçmek için kullanılır. Akvaryumda yüzer ve sabit tip olmak üzere iki tip termometre kullanılır. Sabit tip termometre, akvaryum duvarına bir tutucuya monte edilir. Yüzen tip termometre, havanın içine kapanması nedeniyle su yüzeyinde yüzer.

 

Akvaryum Kepçesi : Çeşitli elek ebatlarında ve tutamaklı ince bir ağdır. Akvaryum balıklarını yakalamak,istenmeyen şeyleri almak için kullanılır;  Resun FN-100 Balık Yakalama Kepçesi 25 Cm 

 

Hava Taşları : Genel olarak, hava taşları, akvaryum suyunuza hava veya çözünmüş oksijen vermek için kullanılır.Bir akvaryum hava taşının faydalı olmasının bir diğer nedeni aslında biraz su akımı sağlamaksıdır. Filtreler her zaman suyu tamamen itmek ve tüm kir ve kalıntıları tankın tabanından tamamen çıkarmak için yeterince güçlü değildir. Boyu Esnek Hava Taşı 20 cm, Boyu Esnek Hava Taşı 45 cm, Boyu Esnek Hava Taşı 30 cm

 

Akvaryum Fırçası: Akvaryum filtrelerini veya U tüplerini temizlemek için kullanılan uzun ve esnek bir fırçadır.. Ayrıca en iyi filtre performansını sağlamak için akvaryum filtre tüplerini korumak için kullanılır. Farklı şekil ve büyüklüklerde ve uygun fiyatlarla bulunur. Eheim Universal Temizleme Fırça Seti

 

Test Kiti: Akvaryum ortamınızı ve sakinlerini sağlıklı hale getirmek için akvaryum koşullarını korumak ve gözlemlemek için her hafta birkaç dakika ayırmanız gerekir. Bu durumda, bir tatlı su test kitine sahip olmalısınız.

 

Akvaryum Maşası : Su maşası çok temel bir akvaryum aracıdır. Tatlı su veya tuzlu su akvaryumlarında güvenli bir şekilde kullanım için pasa dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Büyük çöpleri tahliye etmek, akvaryumunuza yerleştirmenizi bekleyen herhangi bir görev için kullanılır.

 

Akvaryum Eldivenleri: Fiber takviyeli kollu ağır hizmet tipi PVC malzemeden üretilmiştir. Bu eldiveni kullanarak, herhangi bir akvaryumda güvenli ve verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Son derece temel bir akvaryum ürünüdür ve sizi kuru tutar.

 

Yosun Sıyırıcı: Yosun sıyırıcı, akvaryumu koyu veya pis ve net olmayan akvaryum görünümleri yapan akvaryum camından yosun oluşumunu sınırlandırmak için mükemmel bir cihazdır. Bu değerli aparatı kullanarak, kısa ve verimli bir şekilde akvaryum bakım görevini yapabilirsiniz.

 

 Akvaryum Mendilleri: Akvaryumunuzu temiz ve mükemmellik yapmak için akvaryum mendillerini kullanabilirsiniz. Balıklar ve bitkiler için zararlı bir etkiye sahip değildir.

 

Akvaryum Temizleme Paspası: Akvaryum desteği sırasında, zemini korumak ve lekesiz ve kuru tutmak için akvaryum temizleme paspası kullanılır. Temizleme paspası, su filtrenizi veya diğer ıslak dekorasyonunuzu temizlemek için mükemmel bir alettir.

 

Kum ve çakıl Temizleyici:  Kum ve çakıl temizleyici, akvaryumunuzu daha verimli bir şekilde temizleyebilir. Çöpleri veya atıkları hızlı bir şekilde dışarı atmak için yoğun bir emiş sağlayan temizleyicilerdir. Marina kum temizleyici 38 cm , Marina Kum Temizleyici 25 cm, Sera Akvaryum Dip Temizleyici, Sera Üçgen Dip Temizleyicisi 14 cm satın alabileceğiniz temizleyici çeşitlerindendir. 

 

Hepsimama.com ‘da Akvaryum Bakım Malzemeleri

 

Akvaryumu temiz tutmak için her akvaryum sahibi bakım malzemelerine sahip olmalıdır. Hepsimama.com evcil hayvan malzemelerinin satışını yaptığımız sitemizde, bugün akvaryum bakım malzemelerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Akvaryumun bakımı için, gereksinimlerinizi karşılayan temel malzemeleri hepsimama.com’dan kampanyalarla  satın alarak hızlı kargo anlayışı ile evinizden teslim alabilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll